Про нас

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.
(с) Конфуцій

 

Робота відбере значну частину вашого життя, і єдиний спосіб отримувати від неї задоволення – вірити, що ви робите гарну справу. А єдиний спосіб робити щось добре – це по-справжньому любити те, чим ви займаєтеся.

Ми впевнені, що ми робимо гарний, високоякісний продукт. Саме надихаючись цим, виникла ідея створити інтернет-магазин, де продаються шкарпетки гуртом та в роздріб. Де ви зможете придбати шкарпетки від виробника, за вигідними цінами.

Шкарпетки – на перший погляд дуже простий та нехитрий предмет гардеробу, але що сказати – вони необхідні нам завжди та всюди. Одягати їх доведеться, як на роботу, так і на ділову зустріч, на званий обід, для заняття спортом і навіть просто на прогулянку. Більше того, сучасні тенденції моди дозволяють одягати шкарпетки навіть під жіночі туфлі на підборах. Хоча раніше такий жест викликав непорозуміння та сміх.

V&TSocks – виробник шкарпеток для дітей, чоловіків та жінок. Українська фабрика з абсолютно повним спектром шкарпеткового асортименту, на будь-який колір, розмір, сезон та гаманець. Наші вироби проходять особливо ретельний відбір сировини.

Зміст вірно підібраних шкарпеток не лише у гарному зовнішньому вигляді, але і у їх складі. Навіть самі гарні шкарпетки, якщо вони незручні, можуть натерти, викликати попрілості та навпаки переохолодження ніг, і стильне поєднання буде зіпсоване відсутністю комфорту та закінчиться зіпсованим настроєм. Тому слідкувати за складом шкарпеток, коли ви їх купуєте – дуже важливо. Адже зручність та здорові відчуття – запорука повноцінного та завершеного образу.

 

Сировина, що ми використовуємо
raw_1
Бавовна
raw_2
Вовна
raw_3
Льон
raw_4
Модал
raw_5
Бамбук

Це сировина провідних виробників з Туреччини, Узбекистану та Індії. Виробництво працює відповідно до стандартів ТУ У 14.31-23841050-001:2019, має сертифікати відповідності та гігієнічні висновки, необхідні для роботи на українському та зарубіжних ринках.

На фабриці працюють висококваліфіковані фахівці, дизайнери, технологи, проектанти, маркетологи, що постійно навчаються, відвідують виставки, слідкують за останніми тенденціями, ретельно вивчають ринок та впроваджують нові технології. Дизайнери розробляють нові колекції за останніми модними тенденціями та з використанням нових видів сировини.

Наші сертифікати:
 
A new version of this app is available. Click here to update.