Дропшиппінг

drop_image

 

 

Продавати, не тримаючи товар в руках – таке можливо і назва навіть для цього явища існує – дропшіпінг.

Співпраця за схемою дропшіпінга дозволяє відкрити інтернет магазин навіть якщо у вас немає великих коштів. Цей бізнес привабливий в першу чергу тим, що майже не вимагає вкладень. Замовивши товар, ви гарантовано отримує свій прибуток. Заробіток на дропшиппінгу залежить від того, яку націнку ви поставите. Не потрібен початковий капітал, щоб викупити заздалегідь партію товару, а тому відсутні ризики втратити великі кошти.

laptop
Покупець
Оформляє замовлення на сайті продавця
mobile-app
Продавець
Передає замовлення постачальнику
package
Постачальник
Відправляє товар напряму покупцю
 
 
 
 
Крім того

 

Все, що потрібно для роботи – комп’ютер і вихід в інтернет. Працюйте в зручний час у зручному місці. Не треба утримувати склад і зберігати на ньому продукцію. Товар таким чином не залежується, не втрачає актуальності, не псується. А вільні гроші можна пустити на рекламу і розвиток свого бізнесу.

Не потрібно наймати додатково співробітників для обробки замовлень, упаковки і відправки товару. Доставка за домовленістю може здійснюватися від імені посередника – таким чином додатково популяризується ваш бренд, якщо такий є. Відправка товару здійснюється у день оплати. Займатися цим видом діяльності можна паралельно з основною роботою.

Умови співпраці

Робота по системі дропшипінг дає вам можливість купувати наші шкарпетки зі знижкою -30% від базової ціни, вказаної на сайті, та продавати їх за рекомендованою ціною, заробляючи при цьому.

Для початку співпраці вам необхідно зробити разове замовлення на суму від 300 грн, щоб мати можливість побачити шкарпетки V&T Socks безпосередньо та мати можливість оцінити їх якість. Шкарпетки будуть рахуватись за ціною -30%, тому безкоштовна доставка на неї не діє.

Ці шкарпетки ви можете придбати як для себе, так і зібрати замовлення «під клієнта».

Надалі за вами закріпляється знижка -30% та можливість співпраці й придбання шкарпеток по одній парі.

Знижка не діє на шкарпетки з розділу SALE.

Ви маєте вказати нам торгову платформу, або соцмережі та сторінки, на яких будуть розміщуватись наші шкарпетки.

Ціни, за якими ви продаєте шкарпетки мають бути не нижче роздрібної ціни інтернет-магазину https://vtsocks.com/

V&T Socks - зареєстрована за нами торгова марка. При створенні сторінки для співпраці ви можете вказувати в описах, що продаєте нашу продукцію, але не маєте права використовувати нашу назву у назві сторінки. 

A new version of this app is available. Click here to update.