Догляд за дизайнерськими шкарпетками

Догляд за дизайнерськими шкарпетками
V&T Socks Догляд за дизайнерськими шкарпетками
Догляд за дизайнерськими шкарпетками
Догляд за дизайнерськими шкарпетками-29
12/03/2019

Шкарпетки - предмет білизни, яку змінюють щодня, що збільшує кількість прань виробу.


Для продовження терміну служби шкарпеток скористайтеся рекомендаціями по догляду:


  • Підготовка до прання - шкарпетки відсортуйте за кольором, і замочіть в теплій воді з рідким порошком. Або намильте кожну, залишивши на 6-12 годин відмочуватися при температурі не більше 40 ° С. Якщо замочити при температурі, понад 40 ° С - забруднення закріплюються на волокнах, і вивести їх буде дуже важко. Періть шкарпетки з іншими речами, вивернувши їх навиворіт.
  • Прання шкарпеток - рекомендуємо враховувати склад шкарпеток при виборі режиму прання. Шкарпетки з бавовни та поліаміду витримують температуру прання в 60 ° С. Прати можна тими ж засобами, що ви використовуєте для прання іншого одягу. Щоб шкарпетки не загубились під час прання, використовуйте кліпси або сітчасті мішки з кількома відсіками для кожної пари шкарпеток.
  • Сушка шкарпеток - розвісьте шкарпетки на мотузці в добре провітрюваному приміщенні. Не можна підвішувати й викручувати вироби з овечої вовни, ангори та мохеру. Для збереження форми, шкарпетки можна сушити на горизонтальній поверхні, вкритої рушником. Не сушіть шкарпетки білого кольору на батареї, адже на них перейде іржа. А також шкарпетки еластаном - він руйнується під дією високих температур. Якщо на етапі прання ви не використали фіксатори або мішечки - саме час посортувати шкарпетки по парах. Це спростить їх складання і зберігання.


Що робити, якщо загубилась шкарпетка?


Шкарпетки губляться по дорозі до кошику з білизною, впавши за неї або зачепившись за інший одяг. Перевірте барабан пральної машини, адже відцентрова сила і вологість утримує шкарпетки прикріпленими до стінок. Шкарпетки ховаються в простирадлах або підковдрі - струснувши їх, ви маєте шанс виявити когось із шкарпеткового сімейства.


Зберігання шкарпеток, як шлях до гармонії


Зберігати шкарпетки необхідно в добре провітрюваних приміщеннях, незалежно від того - шафа це, або гардеробна кімната. Для зберігання шкарпеток використовуйте органайзери з коробок або поліетиленові мішечки.До шкарпеток з вовни й плюшу покладіть ароматизатори для відлякування шкідників (моль, наприклад).


Скориставшись принципами та рекомендаціями Марі Кондо фахівця з прибирання будинку й авторки книги "Магічне прибирання", ми наведемо порядок у своєму ящику для білизни та привнесемо гармонію у своє життя.


Від правильного зберігання залежить зовнішній вигляд ваших шкарпеток. Адже коли ви одягаєте шкарпетки з діркою або ковтунцями, ви говорите світу: цей день не має для мене значення.


Для початку зберіть всі шкарпетки, крім тих, які носите зараз. Відсортуйте їх за категоріями: тонкі шкарпетки, теплі шкарпетки, довгі шкарпетки, короткі шкарпетки, сліди.


Як правильно складати шкарпетки?


Ні в якому разі не знущайтеся зі своїх шкарпеток, скручуючи їх і зав'язуючи в вузол! Так вони швидше розтягуються і втрачають зовнішній вигляд.


4 метода складання шкарпеток:


  1. Беремо пару шкарпеток таким чином, щоб їх резинки й п'яти були разом. Тримаємо за резинку і вивертаємо назовні. Резинки повинні опинитись одна в одній. Складайте таким методом шкарпетки з високою резинкою.

  2. Складіть разом шкарпетки, підігнувши резинку однієї із шкарпеток. Від мису до резинки скатуйте рулон до резинки, якою зафіксовуємо кульку, що утворилась.

  3. Ділимо носок візуально на три частини, склавши один край до середини та звернувши його разом з серединою до резинки. Фіксуємо резинкою прямокутник,що вийшов. Підійде для зберігання спортивних шкарпеток і слідів.

  4. Кладемо шкарпетки хрест на хрест, щоб п'ята нижньої дивилася вгору, а верхньої - вниз. Загортаємо одну сторону нижньої шкарпетки на верхній, те ж робимо з іншою. Аналогічно загортаємо верхню шкарпетку, але завертаємо мисок в резинку. Виходить акуратний квадрат, який ідеально підходить для складання шкарпеток з креативним малюнком.


Крізь темряву до світла


Шкарпетки темних відтінків зберігайте в задній частині білизняного ящика, а шкарпетки світлих відтінків розташуйте в передній частині. Розклавши таким чином ваші шкарпетки, ви зробите свій ящик білизни схожим на коробку з яскравими солодощами. Така коробочка точно підніме настрій зранку своїм зовнішнім виглядом і допоможе швидко знайти необхідну пару шкарпеток до вашого образу.


Секрет успіху світлої сторони - оточувати себе і свій простір речами, які приносять радість. При виборі шкарпеток довіртеся своїй інтуїції та відчуттю внутрішньої радості, яке ніколи не бреше.


A new version of this app is available. Click here to update.