На що потрібно звертати увагу при виборі шкарпеток?

На що потрібно звертати увагу при виборі шкарпеток?
V&T Socks На що потрібно звертати увагу при виборі шкарпеток?
На що потрібно звертати увагу при виборі шкарпеток?
На що потрібно звертати увагу при виборі шкарпеток?-28
12/03/2019

Обираємо ідеальні шкарпетки.


Шкарпетки – на перший погляд дуже простий та нехитрий предмет гардеробу, але що сказати – вони необхідні нам завжди та всюди.  Одягати їх доведеться, як на роботу, так і на ділову зустріч, на званий обід, для заняття спортом і навіть просто на прогулянку.

Ба більше, сучасні тенденції моди дозволяють одягати шкарпетки навіть під жіночі туфлі на підборах.  Хоча раніше такий жест викликав непорозуміння та сміх.

Але зміст вірно підібраних шкарпеток не лише у гарному зовнішньому вигляді, але і у їх складі.

Навіть найгарніші шкарпетки, якщо вони незручні, можуть натерти пальці та п’яти, викликати попрілості та навпаки переохолодження ніг,  і стильне поєднання буде зіпсоване відсутністю комфорту та закінчиться зіпсованим настроєм.

Тому слідкувати за складом шкарпеток, коли ви їх купуєте – дуже важливо.  Адже зручність та здорові відчуття – запорука повноцінного та завершеного образу.


Різновиди матеріалу для шкарпеток.


Немає єдиної думки про те, який матеріал для шкарпеток найкращий.

Бавовна має найбільш демократичну вартість, це хороший варіант для повсякденного носіння.

Шкарпетки з модалу – приємні на дотик, яскраві та еластичні, але коштують дорожче, ніж бавовняні.

Бамбукові шкарпетки підійдуть тим, хто багато часу проводить у взутті, вони також добре допомагають при підвищеній пітливості.

У кожного з перерахованих варіантів є плюси та мінуси, тому доводиться знаходити ідеальне рішення за якістю, довговічністю та ціною. Будь-яка тканина повинна бути якісною і досить щільною.


Скільки синтетичного волокна має бути у складі?


Синтетичне волокно гарно рекомендує себе в якості додатку.

Кількість добавок такого роду має бути +/- до 20%. В шкарпетках V&T є саме до 20% синтетичного волокна. Тому ми рекомендуємо при виборі шкарпеток обов’язково звертати увагу на склад виробу.

Єдиний момент, коли 100% синтетика є корисною – це високотехнологічні шкарпетки для заняття спортом. Бавовна у їх складі категорично не допускається, тому що при великих навантаженнях швидко зношується й не тримає форму. Тому такі шкарпетки виготовляються виключно з синтетики.

Моделі спортивних шкарпеток V&T, ми рекомендуємо для щоденного носіння. Вони не є моделями для професійного заняття спортом.

Виріб, в складі якого є поліамід рахується більш якісним і краще тримає форму. А виріб з додаванням поліестеру на дотик є м’якшим, але форму тримає гірше.

Які саме шкарпетки придбати, залежить від ваших потреб, тому вибір завжди за вами ;)

З любов'ю, команда V&TSocks

A new version of this app is available. Click here to update.