Повернення товару

return products

 

 

Повернення або обмін панчішно-шкарпеткові продукції робиться лише при наявності заводського браку виробу, що робить не можливим його експлуатацію за прямим призначенням, в цьому випадку доставка оплачується виробником від покупця і до покупця службою доставки будь-якою іншою службою доставки - пересилання за рахунок покупця.

Зазначена заміна або повернення можлива в термін не пізніше 14-ти календарних днів з моменту отримання товару клієнтом. Допустимі відхилення від норм, описані в Гості 8541-84, а також в інших нормативних документах для легкої промисловості, браком не є. Шкарпетки мають властивість зменшуватись в процесі експлуатації та прання, ми враховуємо ці властивості при маркуванні розмірів.

Для підтвердження заміни або повернення бракованого виробу необхідно щоб клієнт відправив нам на електронну пошту фото, на якому чітко видно дефекти виробу. В інших випадках заміна або повернення товару не здійснюється. Дана умова співпраці не обмежує прав споживачів і не суперечить чинному законодавству.

 

На підтвердження цього приведена виписка з закону про захист прав споживачів:

 

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин та не може бути використаний за призначенням.

Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші. Однак обміняти (повернути) таким чином можна не будь-який товар.

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів відносяться також і панчішно-шкарпеткові вироби.

A new version of this app is available. Click here to update.